ERSO nás

O nás

Spoločnosť ERS už od roku 1992 zhmotňuje tri slová Elektronické Riadiace Systémy do úspešných projektov v oblasti vykurovania, inteligentných budov a riadenia technológií. Svedčia o tom zákazníci pochádzajúci z celej Európy, rôznych odvetví hospodárstva, ktorí výrobky a služby spoločnosti ERS využívajú. Spoločnosť má bohaté skúsenosti s realizáciou projektov, o čom svedčí široké portfólio výrobkov a služieb, ktoré je skúsený tím ERS schopný vyrobiť a zabezpečiť.

Našou silnou stránkou je analýza, návrh, realizácia a servis riadiacich systémov malých aj veľkých sérií. Tým prinášame našim zákazníkom vysokú pridanú hodnotu do ich aplikácií.  

Naše dlhoročné skúsenosti sa uplatňujú predovšetkým tam, kde sa vyžaduje seriózny a individuálny prístup. Zákazníkom ponúkame riadiace systémy vyrobené presne podľa ich požiadaviek za primerané ceny.  

Okrem samozrejmej kvality výrobkov a služieb si zakladáme najmä na svojom neanonymnom vzťahu k zákazníkom, ktorým sa maximálne snažíme vychádzať v ústrety v ich požiadavkách.

Pomáhame Vám s elektronizáciou

 
Sme si plne vedomí, že náš úspech je priamo zviazaný s úspechom našich zákazníkov, preto sa spoločne s nimi snažíme nachádzať optimálne riešenia ich úloh z oblasti automatizácie a elektronizácie.